Kopš tam, kad Pinterest ienāca mūsu dzīvē, nevis dienu neiziet bez “Kāpēc es to nedomāju ?!” brīdi No lētām un vienkāršām DIY projektiem, kas izskatās tā, ka tie maksā komplektu, lai viegli, ikdienas labojumi, mēs esam mūžīgi pateicīgi par visiem izveicīgajiem, radošajiem veidiem, kas vēlas dalīties tajā! Šodien mēs izceļam 19 pārsteidzoši viegli ātrus labojumus, kas padarīs Mammas dzīvi nedaudz vieglāku.

Nr.1. Izmantojiet apavu organizētāju amatniecības piederumiem

Piesakiet pārnēsājamo apavu turētāju / organizētāju savā rotaļu istabā, lai uzturētu tīrīšanas līdzekļus acu līmenī. Tas ir daudz labāks variants, nekā tvertnes, kurās tiek iznīcinātas netīrumi. Kopējais laiks: 10 minūtes, lai pakārt un aizpildītu.

 

Nr.2. Izmantojiet lētas āķus, lai skuterus notīrītu no grīdas

Uzglabājiet visu, sākot no skrituļdēļi, uz velosipēdiem, lai aizsargātu pret ķiverēm pie grīdas ar viegli uzstādītām āķiem.

Kopējais laiks: dažas minūtes. Kopējā cena: aptuveni 50 centi

Nr.3. Notīriet netīrus čības ar zobu pastu

Sakulējiet veco zobu suku un uzņemiet vecās čības, lai tās atdotu jaunu dzīvi.

Kopējais laiks: 10 minūtes vai ilgāk Kopējās izmaksas: apmēram 3 ASV dolāri

 

Nr.4. Izmantojiet tīrus mazuļa ēdienu mērces, kas paredzēti garšvielu glabāšanai.

Jebkurš burkā ir viss dusmas. Padariet savu garšvielu plauktu ar jaunināšanu, izbraucot vecos bērnu pārtikas krūzes. Kas būtu domājis, ka moderns pieskāriens varētu maksāt tik maz? Kopējais laiks: Viena trauku mazgājamās mašīnas cikls Kopējās izmaksas: $ 0 (ja jums jau ir pārpalikušo bērnu ēdienu burkas).

Nr.5. Padarīt automašīnas komplektu tiem, kas “Eek!” Mirkļi

Šī tikai automašīnas soma ir viss, kas jums vajadzīgs pēcpusdienā ar fam: sauļošanās, salvetes, autiņi, losjoni un bandaids. Kopējais laiks: 2 minūtes, ja jums jau ir piegādes. Kopējā cena: dodiet vai ņemiet 20 USD, ja jums ir nepieciešams veikt ceļojumu uz veikalu.