Plastmasai ir BPA un mūzikas / mirgojošas gaišas rotaļlietas, kas pārāk stimulē jaunos prātus. Koka rotaļlietas ir kļuvušas par mūsu go-to par labāko rotaļlietu mūsu mazuļiem spēlēt ar!

Zvaniet man par vidējo māti; zvaniet mani vecmodīgi; sauc mani murgus. Neatkarīgi no tā, vai es esmu liels ventilators, ka maniem bērniem ir rotaļlietas ar koka rotaļlietām. Es esmu redzējis, ka tik daudz bērnu kļūst desensibilizējušies, pateicoties nepārtrauktiem LOUD mūzikas rotaļlietām ar mirdzošām gaismām. Ne tikai tas, ka nav labs viņu garīgajai attīstībai, tas piespiež mani uz savas sirdsapziņas pārrāvuma punktu, katru dienu klausoties šo dusmu. Esmu redzējis arī trūkumus bērniem, kuriem ir bijis pārāk daudz ekrāna laika. Spēļu datumos viņi gandrīz nespēj spēlēt un socializēties, un visi, kas vēlas, ir piekļuve viņu vecāku telefoniem. Ar tik daudz rotaļlietu “stīpām un šķēršļiem” mums ir jāpārplūst un jākļūst par vecākiem, es izvēlējos ierobežot bērnu rotaļlietas * galvenokārt * koka rotaļlietām. Šīs rotaļlietas var veikt nenovēršamu pukstēšanu, ko jūsu bērni viņiem piešķirs, veicinās radošu spēli, un, ja viņi izgatavoti ASV vai Eiropā, tie nav toksiski. Šeit ir daži no mūsu mīļākajiem koka rotaļlietām, no kurām visi, iespējams, ir pieejami Amazon, lai jūs varētu tos arī iegūt, pat ja jums netīšām nav veikaliņu! * Izmantotās filiāles saites, tas nozīmē, ka es nopelnīšu nelielu komisiju par pirkumiem, izmantojot šīs saites, bez papildu izdevumiem *

 

Giantex Wood Virtuves spēļu komplekts

Varbūt jūs redzējāt manu Instagram stāstu par brīvdienām, bet tas bija Otto otrais dzimšanas dienas klātbūtne. Abi zēni (vecumā tikai pagriezās 2 un vairāk par 3,5) LOVE spēlē ar šo lietu. Tas ir pietiekami liels, lai divi mazi bērni varētu stāvēt un spēlēt, tomēr pietiekami mazi, pat mazai rotaļu istabai / bērnudārzam. Tas ir arī cena ir nedaudz vairāk par $ 50, kas ir pārsteidzošs! Negatīvie? Montāža Man bija mans inženieris Stepdad, lai mani / bērnus sakārtotu kopā, un tas pat paņēma viņu apmēram divas stundas. Noteikti nepieciešama jaudas treniņa un dažas pacietības!

Rotaļlietu augļi un veggies

Šie iet roku bija ar koka virtuves rotaļu komplektu. Zēni man visus veidu “traukus” un apgūst savas smalkās dzinējspēka iemaņas, “izgriežot” šīs atšķirības un attīstot kognitīvās iemaņas, kuras mācās kopā. Mana māsa tikko notika ar dāvanu zēniem, kuri spēlē augļus un veggies par Ziemassvētkiem, kas ir tikai dažas dienas pēc Otto dzimšanas dienas, un, ja jums ir spēļu virtuve, jums noteikti ir vajadzīgi daži no šiem augļiem un veggies iet ar to.

HABA iet pa instrumentu grozu

Vislabāk par to es domāju, ka tā ir “2-4-1” rotaļlieta. Jūs variet pastaigāties pa rotaļlietu jaunākiem zīdaiņiem (tas ir daudz izturīgāks nekā jebkura plastikāta staigāšana pa rotaļlietām, es varētu piebilst, un riteņi faktiski pagrieziena, lai viņi nesaskrāpēt jūsu koka grīdas, piemēram, plastmasas staigāt gar!), Bet pēc tam jūs arī saņemat rīku komplektu, kas nāk ar to. Kad viņi pāraug tālāk, viņiem joprojām būs jautri spēlēt “rīkus” un veidot lietas. Es mīlu rotaļlietas, kas aug ar zīdaiņiem, jo ​​viņi tālāk attīstīt prasmes!

Koka vilciena komplekts

Nav meli: vilciens šajā valstībā valda visaugstāko. Šajā komplektā man patiešām ir ļoti daudz ko, kas man patiešām patika: 1) vilcienu dziesmas ir universālas, tādēļ, ja jūs pērkat vairāk tematiskas komplektus, tās tiks saskaņotas 2) pastāv nebeidzami veidi, kā konfigurēt šo komplektu, lai tas darbotos ar neatkarīgi no tā, kāda lieluma telpa jums ir, lai jūsu bērni varētu spēlēt 3) jūsu bērni iemācīsies, kā lietas sakritīs kopā, kā izveidot visas spēles ainas un gravitācijas ar šo komplektu atsevišķi un, visbeidzot, 4) kas ir izgatavoti no koka, šis komplekts ir damn netālu neiznīcināms, kas ir lieliski, kad gabali tiek izmetti vai saspiesti kopā. Jūs zināt, ka ne visi mani mīļi dārgie bērni kaut ko dara.

Koka vilcienu ceļa komplekts 52 gab

Ja jūs gatavojaties saņemt vilcienu komplektu, dariet sev stabilu un vienkārši pasūtiet papildu dziesmas tieši tagad. Cits / sākotnējais vilciena komplekts zaudēs, un tas saglabās labos laika ritošos rādītājus. Burtiski. Uzziniet, kā tas ir universāls? Teicu, ka koka vilciena komplekts ir lieliski!

Koka celtniecības bloki

Reālā runa: šī rotaļlieta, iespējams, beidzas aptuveni 4 gadu vecumā, noteikti līdz 5 gadu vecumam. Mans 3,5 gadus vecais joprojām mīl būvēt lietas, taču tas varētu būt viegli ar viņu saistīta personības iezīme. Mani divi gadi vēl aizvien izklaidē ar celtniecības blokiem. Tiem ir garāks glabāšanas laiks dažādu formu un krāsu dēļ (vienkāršie celtniecības bloki, iespējams, ir garlaicīgi jūsu bērnam pirms diviem gadiem), tādēļ man patiešām patīk šis komplekts. Anytime jūs varat pagarināt atrakciju rotaļlietu, es esmu visu par to.

Koka šūpošanas zirgs

Ja esat redzējis mūsu šūpošanas zirgu, varbūt Instagram fotoattēlā vai emuāra fotoattēlu fonā, jūs zināt, ka mūsu ir vairāk “klasisks” nekā šis. Mēs faktiski uzskatām, ka tas ir atjaunots kādā senlietu veikalā Fredricksburgā, TX. Šis ir diezgan līdzīgs tam, kas mums ir mūsu rotaļu istabā, izņemot to, ka jūsu zīdainim ir jauka garša, kas, visticamāk, būs nedaudz drošāka nekā vēsturiskā versija. Turklāt krāsas šajā krāsā ir lieliskas, un mums ir viena krāsaina rotaļu istaba (krāsa, kas šajā telpā ir tēma).

Sacīkšu automobiļi un sacīkšu rampas

Vai jūs zināt, kas ir LIFE zīdaiņu zēniem? (Es teiktu arī meitenēm, bet, tā kā man nav, es nezinu …) Sacīkšu automašīnas! Mani bērni var godīgi sacensties ar Dievu vairākas stundas taisni katru dienu. Patiesībā viņi faktiski dara. Mani divi zēni var kopā sacīkšu automobiļus stundām beigt. Ja jūs izlasāt manus emuāra ziņojumus, tas visticamāk, ko viņi dara, rakstot. Šis komplekts ir foršs, jo tam ir dziesma, un automašīnas var iet uz priekšu un atpakaļ, līdz tās sasniedz finiša līniju.

Koka pilsētas transportlīdzekļu komplekts

Tāpat kā es ieteicu iegādāties papildu vilcienu ceļi vilciena komplektam, es iesaku pirkt papildu sacīkšu trases automašīnas. Tie ir forši, jo tie rada daudzveidību. Gan mani divi, gan 3,5 gadus vecie zina, kāda ir policijas automašīna, ugunsdzēsēju mašīna un ātrās palīdzības mašīna, tādēļ tas ir liels trieciens, jo viņi to redzējuši reālajā dzīvē, un tas padara viņu bērnus tikpat animētus un reālus, ka viņu izdomu spēlē no.

Ir tik daudz lielisku rotaļlietu, lai bērni varētu spēlēt ar tur, tas ir prāta putu! Jums nav jāēd tās planšetdatora vai iPhone priekšā, un jums noteikti nav jātiek galā ar šīm šausmīgajām skaņu veidojošām rotaļlietām. Koka rotaļlietas, ko viegli atrast un iegādāties, izmantojot Amazon, ir pieejamas, izturīgas un lielisks variants zīdaiņiem, kuriem nepieciešams attīstīt kritisko domāšanu un iztēles spējas.