Koka rotaļlietas šodien ir ar visiem zvani un svilpes veida wow un mirgot un pīkstiens. Tomēr, ja vēlaties atgriezties pie pamatiem, nekas nav kā koka rotaļlietas. Cieta, izturīga un vienkārša, viņi piedāvā tradicionālu spēļu laiku, kas atvieglo vienkāršāku laiku. Lielākā daļa darbojas bērna iztēlē – nav nepieciešamas baterijas.

No zīdaiņiem līdz maziem bērniem un ārpus tās ir pieejamas dažas patiesi radošas koka rotaļlietas, kuras šodien varēs izbaudīt visu vecumu bērni. Šeit ir astoņi no labākajiem koka rotaļlietas tirgū.

Labākais mazuļiem: Manhattan Toy Skwish Dabas ķērējs un Teether

Tas nav tavs tradicionālais zīdainis. Patiesībā šis diezgan traksis izskats ir traips, kurš ir veidots tā, lai jūsu mazulim pievērstu uzmanību un attīstītu savas mehāniskās prasmes. Tas ir izgatavots no neapstrādātas gumijas koksnes, tāpēc nav krāsu vai krāsu, un jums nav jāuztraucas par potenciāli bīstamām ķīmiskām vielām plastmasas un citos materiālos. Tas ir pavisam viegli saprotams ar daudzām elastīgām joslām, pogām un stienīšiem, kamēr bumbas satricina, kad tās slīd pāri dībeļiem. Tomēr šīs rotaļlietas stilīgākā daļa ir tā nosaukums – Skwish, jo to var noslaucīt uz leju, ja nospiežat to uz leju, pirms atlaidies atpakaļ sākotnējā formā.

Maziem bērniem patīk to košļāt, bet vecākiem bērniem būs jautri velmēt, grabēt un izšļakstīt to arī. Tas padara lielisku dāvanu bērnu duša un citiem gadījumiem, kad vēlaties kaut ko nedaudz atšķirties no tradicionālā bērnu rīka

Best for Toddlers: koka rotaļlietas krāvēji vilciena bloki, Pull rotaļlietu

Visi uz klaja! Šis stacking vilciena bloku komplekts noteikti nodrošinās jautrību un daži mācīšanās boot. To var izmantot kā pull toy (choo, choo!), Lai iedvesmotu piedzīvojumus pārtikā, kā viņi to velk caur māju. To var arī izmantot kā virskārtas koka rotaļlietu, lai palīdzētu iemācīt krāsas, formas un daudz ko citu. Tas ir aprīkots ar vilciena galvu, diviem ratiņiem un 20 blokiem dažādās formās un krāsās, kuras var novietot vilcienā vai izslēgt. Viņi ir izgatavoti no koka un spilgti krāsoti ar netoksisku krāsu.

Ieteicams vecumā no 18 mēnešiem līdz 6 gadiem, tas ir izturīgs un izstrādāts gadiem, lai izmantotu. Cena ir taisnība, padarot to par pieņemamu cenu dāvana mazo diriģentu savā dzīvē

Labākā lelle: Brownstone Dollhouse Deluxe komplekts

Brownstone Dollhouse Deluxe SetIr leļļu namiņi, un tad tur ir šī pārsteidzošā brūngraudu leļļu māja, kas atrodas Noda zemē un kurā mums ir vēlme pārvietoties pēc iespējas ātrāk. Tā ir liela apmales apelācija ar priekšu paklupt un pasākumus, kas izskatās tieši pie savas mīļākās pilsētas ielās. Inside ir dizaineru sapnis ar sešām istabām, tai skaitā skaisti izvietotas guļamistabas, dzīvojamo istabu, ēdamistabu, virtuvi un vannas istabu.

Lai vēl vairāk pievērstu jautrības faktoru, ir arī mēbeles un ģimene, kurā ietilpst ikviens no mammas, tēva, māsas un brāļa vecmāmiņa un mājdzīvnieki. Izgatavota no gumijas koka un krāsota ar krāsām uz ūdens bāzes, šī leļļu namīte ir uzbūvēta daudzu gadu garumā.

Ieteicams vecumā no trīs līdz trim gadiem, tas ir mazliet (vai liels) meitenes lielpilsētu sapņi

Labākie bloki: Melissa & Doug koka ēku bloku komplekts

Bērnu rotaļlietu bloki jau kopš agrākajām dienām ir vienkāršā iemesla dēļ: bērni viņus mīl. Šis komplekts no Melissa & Doug piedāvā visu klasisko koka rotaļlietas daudzveidīgumu, bet ar kokmateriāla noturīgo mūžību. Šajā komplektā ir 200 gabali, kas paredzēti maksimālai izbūvei, kopēšanai un pieklauvēšanai. Tie ir deviņās dažādās formās un četrās dažādās krāsās (sarkanā, zilā, dzeltenā un zaļā krāsā), tādēļ debesis ir ierobežotas, veidojot iespējas.

Ne tikai viņi iedvesmo radošu spēli un mehāniskās un telpiskās prasmes, bet tos var izmantot, lai mācītu formas, krāsas, skaitīšanu un daudz ko citu.

Ieteicams bērniem vecumā no trīs līdz astoņām, vienīgais ierobežojums tam, ko viņi var darīt ar šiem blokiem, ir viņu iztēle.

Labākā koka rotaļlietu rotaļlieta: Hape skalojas ap Kid’s koka ride uz līdzsvara bike

Plastmasas un metāla rotaļlietas ir labi un labas, taču mēs mīlam šo koka izstrādājumu. Ieteicams vecumā no viena līdz trīs, tas ir atkarīgs no mazuļa jauda. Viņu mazajām kājām ir treniņš, jo tie paceļas no zemes, lai to atrisinātu, tādēļ ir lieliski, ja tos aktīvi notur. Plus, tas ir tik gudrs kā var būt ar savu svaigu, spilgti zaļu (netoksisku) krāsu.

Tas ir lieliski piemērots lietošanai ārpus telpām, bet to var izmantot arī iekštelpās (neuztraucieties, ka gumijas riteņi nesatur jūsu grīdas), jo dienas, kad dodaties ārā, nav aicinoša iespēja. Tas ir arī viegls (tikai 5,6 mārciņas), tāpēc ir viegli iemest savu bagāžnieku, lai dotos uz parku, vecmāmiņas māju vai visur, kur jūs vadāt. Izgatavota no masīvkoka, tā ir uzbūvēta tā, lai tiktu pavadītas daudz jautrības, brīnumaini piedzīvojumi.

Labākā koka virtuve: Charlie All-In-1 virtuve

Charlie All-In-1 Kitchen Šis koka virtuves komplekts ir jautra recepte! Atsevišķu gabalu vietā šis komplekts satur visas virtuves ierīces, kas vajadzīgas, lai pagatavotu savus darbus vienā. Izgatavots no cieta ozola ar izdomātu niķeļa aparatūru, tas ir tik izturīgs, cik tas ir stilīgs.

Tās komplektācijā ietilpst ledusskapis, krāsns ar diviem degļiem un pogām, kas rada reālistiskas skaņas. Turklāt ir izlietne ar uzglabāšanu, kas ir iebūvēta zem tā, lai turētu podus, pannas un citus virtuves priekšmetus. Tas ir lieliski piemērots mazākām telpām un 12 “x 13” x 36 “izmēram. Ieteicams vecumā no trīs līdz trim gadiem, mazie šefpavāri pārvērtīs to vākus šim komplektam

Labākā mīkla: SainSmart Jr. Koka Tetris puzzle

Jautājums par to, kā iegūt dēlu bērnam? Mīlestība vienmēr ir laba izvēle, un šis koka smadzeņu knaibles noteikti izaicina viņus. Tas ir tāds pats kā klasiskās Tetris videospēles neelektīva versija. Tā vietā, lai nokautu gaismas, tomēr šī mīkla sastāv no 40 koka gabaliem piecās krāsās un dažādu formu. Mērķis ir tos saskaņot, bez atstarpēm, lai pabeigtu mīklu. Tas izklausās vieglāk nekā tas ir.

Izstrādāts bērniem vecumā no trīs līdz desmit gadiem, tas izaicina daudz, jo tas ir vairāk nekā viens veids, kā to atrisināt. Vienkārši tāpēc, ka viņi to ir atrisinājuši vienreiz, nenozīmē, ka viņi to atrisinās nākamajā reizē. Izgatavota no bukuras koka un netoksiskas krāsas, mīkla ir droša, izturīga un būvēta tā, lai tas ilgst mierīgu jautrību gadu

Labākais rīku komplekts: Melissa un Dugas cietā koka projekta darbstaciju spēles komplekts

Tāpat kā tētis, šis reālistiski iztēlotais darbagalda un spēļu komplekts palīdzēs bērniem iegūt darbu. Protams, šis darbs ir jautri. Sols ir aprīkots ar pieciem instrumentiem, tostarp āmuru, zāģi, uzgriežņu atslēgu, skrūvgriezi un darba asmeņiem, kā arī 55 koka konstrukcijas gabalus. Ir iekļauti norādījumi, lai parādītu bērniem, kā pārveidot šos gabalus robotā, transportlīdzeklī un citos atdzistos priekšmetos.

Tas ir aptuveni 20 collu augstums, un tas ir ieteicams bērniem vecumā no trīs līdz sešiem. Izgatavots no cieta priedes, stends ir izturīgs, un to var izmantot arī citām aktivitātēm, tostarp mākslas projektiem, Legos un spēļu spēlēšanai. stendā ir projekti un viss, kas vēl ir nepieciešams.

Labākais šūpošanas zirgs: Hape Rock un Ride Bērnu koka šūpošanas zirgs

Jūs nevarat iegūt vairāk klasisko nekā koka šūpošanas zirgs. Šis vācu firmas “Hape” izstrādājums ir vienkāršs dizains, kas neizmanto dzīvojamā istabā. Tas ir ieteicams bērniem no 10 mēnešiem līdz 3 gadu vecumam un dod viņiem koordinācijas prasmes, jo viņi mācās rock n ‘roll atpakaļ un atpakaļ. Apdare ir netoksiska un droša pret bērniem, tādēļ jūs jūtaties ērti, zinot, ka jūsu mazi nav ap kaitīgiem materiāliem.