Dizaineri pievērsa īpašu uzmanību kids fashion 2018, apvienojot praktiskumu un ērtības ar jaunākajām modes tendencēm. Mūsu “Bērnu modes 2018: tendences zēnu un meiteņu apģērbiem” rakstā mēs runāsim par modes tendencēm 2018 bērniem.

Bērnu mode 2018: modernas krāsas

Caurspīdīgas daudzslāņu svārki un siltās blūzes atkal ir modē. Neitrālie nokrāsotie un muļķainie metāla izstrādājumi veiksmīgi papildina bērnus 2018. gadā. Mīkstais saldējums, it īpaši rozā un pistāciju, ir modernas ziemas krāsas.

Zaļās krāsas un skābes toņi bērnu apģērbiem 2018. gadā nav moderni. Mīkstās pasteles un dabiskās krāsas ir stilīgi risinājumi bērniem 2018. gadā. Īpašā prioritātē ir krējums, smilts, sinepju un citronu, persiku, gaiši zilu, kamieļu un olīvu toni. Protams, melnā krāsa nav saistīta ar bērnu apģērbu, bet modes dizaineri nolēma pārtraukt šo stereotipu. Modes mājas ir izgatavojuši milzīgu daudzumu T-kreklu un džemperu no melna jersey. Spilgtumu pievieno stilīgs aplikācijas dekors un izdrukas spilgtās krāsās. Vismodernākais ir dzeltenu un melnu krāsu kombinācija. Šo tendenci atbalsta zīmoli Dolce & Gabbana un Douojų Kids.

Modīgas meiteņu drēbes

Garās kleitas palīdz ienirt skaistā pasaku. Spilgti modeļi ar sulīgi svārkiem ir moderni 2018. gadā. Šādas krāsas, piemēram, zilā krāsā, krēmkrāsā, ceriņi, sarkanā un rozā krāsā vienmēr iedvesmo un uzbudina katru meiteni. Mīkstais velūrs ir piemērots modernām meiteņu drēbēm. Dizaineri piedāvā puloverus un sporta kreklus, kas apvienojami ar džinsa un tween komplektiem pasteļtoņos. Trikotāžas apģērbs būs ļoti populāra. Pūkains krekls un mirdzošs tills ir ideāli piemērots ideālas ziemas izskats modernās meiteņu drēbēs. Vārīti un balināti džinsi plaši izmanto gan pusaudžiem, gan junioriem. Bērnu modeļi atviegloja diezgan pieaugušo izdrukas. Floristika, zīmēšana palmu zaru veidā, skaidras līnijas un ģeometriski motīvi tiek izmantoti modernās meiteņu drēbēs. Daudzas modes mājas ir izmantojušas šo tendenci. Piemēram, Luluzullu dod priekšroku zivīm, Marcelo Burton iekaroja astoņkājus.

 

Modīgas drēbes zēniem

Zēni ir moderni apģērbi, ko uzskata par velveta bikses, stingriem krekliem un sporta jakas. Glam-rock tērpiem, kas sastāv no džinsiem, pārbaudītām kreklēm un rasas. Trīsdaļu tērps ir moderns. Militārā vienība izpaudās zēnu modernā apģērbā. Kostīmi, jakas un kaklasa bikses, dekorētas ar plākstera kabatām, ir bērnu modes 2018. gadā. Militārais stils bieži vien pastāv ar rožainas, zilas, zaļas un dzeltenas krāsas audumiem. Bikses-transformatorus piedāvā valkāt gan zēniem, gan meitenēm. Šīs bikses var kļūt par šorti. Tekstirotie audumi arī paliek 2018. gada stilā. Bikses, jakas, kleitas, sarafāni un svārki no velūriem un velvēm biežāk sastopami bērniem 2018. gadā.